Katalog firm

Producent skarpet Megi

Sklep internetowy Megi to Polski producent wysokiej jakości skarpetek damskich męskich i dziecięcych. Oferujemy państwu skarpety klasyczne, sportowe, frotte oraz stopki. Współpracujemy z wieloma firmami oraz wykonujemy skarpety pod indywidualne zamówienie. Na naszej stronie internetowej https://www.skarpetki.com.pl znaleźć można cała naszą ofertą.

Skarpety do garnituru

Idealne skarpety do garnituru powinny zapewniać swobodę ruchu, chronić nogę przed wilgocią i jej nie uciskać. To wszystko i wiele więcej można otrzymać korzystając z oferty doświadczonego polskiego producenta skarpet. Skarpety do garnituru występują w dwóch wersjach i bardzo dużej gamie kolorów i wzorów.
Bardziej klasyczne skarpety do garnituru wykonane z najwyższej jakości czeskiej bawełny zapewniają komfort noszenia, a dzięki dobremu chłonięciu wilgoci noga pozostaje sucha i wypoczęta przez cały czas. Zastosowano w nich domieszkę włókien elastanowych, której zadaniem jest dobre dopasowywanie się produktu do stopy i zapobieganie jego przemieszczaniu i zsuwaniu w czasie chodzenia. Z kolei domieszka włókien poliamidowych zwiększa ich żywotność.
Skarpetki zyskują wzmocnieni w miejscach najbardziej narażonych na przetarcia. Całość tworzy idealne skarpety nadające się na każdą okazje. Stopa nie jest uciskana dzięki zastosowaniu nieuciskających ściągaczy, a płaski szef wprawia, że można zapomnieć o istnieniu skarpet na nogach.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867