Katalog firm

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje nowoczesną technologię druku sublimacyjnego transferowego. Wykonuje zlecenia według wzorów własnych lub klienta.

Druk transferowy

Jedną z najważniejszych zalet druku transferowego jest precyzja jego wykonania. Owszem, metoda ta wymaga co prawda określonego podłoża (najlepiej poliestrowego), aczkolwiek uzyskane w ten sposób efekty są wręcz piorunujące. Na czym więc polega ich wyjątkowość? Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej https://www.adamexdruk.pl/.
Druk transferowy jest bardzo precyzyjny. Wynika to z faktu, że w ten sposób można nadrukowywać obrazy dostępne w bardzo dużej rozdzielczości. To jednak nie wszystko, gdyż metoda pozwala na nadrukowanie również wielu małych grafik, które łącząc się ze sobą, oferują niepowtarzalne właściwości dekoracyjne. W ten sposób można stworzyć np. element odzieży, który będzie miał niecodzienną, a zarazem wyjątkową postać.
Firma Adamex realizuje kompleksowe usługi z zakresu druku transferowego, w ramach których możliwe jest nałożenie grafik o niespotykanej wcześniej jakości. Warto dodać, że firma Adamex posiada bardzo zaawansowany sprzęt do wykonywania druku sublimacyjnego transferowego. Dzięki niemu realizacja zamówień odbywa się w sposób szybki i profesjonalny.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi...