Katalog firm

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje nowoczesną technologię druku sublimacyjnego transferowego. Wykonuje zlecenia według wzorów własnych lub klienta.

Druk transferowy

Jedną z najważniejszych zalet druku transferowego jest precyzja jego wykonania. Owszem, metoda ta wymaga co prawda określonego podłoża (najlepiej poliestrowego), aczkolwiek uzyskane w ten sposób efekty są wręcz piorunujące. Na czym więc polega ich wyjątkowość? Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej https://www.adamexdruk.pl/.
Druk transferowy jest bardzo precyzyjny. Wynika to z faktu, że w ten sposób można nadrukowywać obrazy dostępne w bardzo dużej rozdzielczości. To jednak nie wszystko, gdyż metoda pozwala na nadrukowanie również wielu małych grafik, które łącząc się ze sobą, oferują niepowtarzalne właściwości dekoracyjne. W ten sposób można stworzyć np. element odzieży, który będzie miał niecodzienną, a zarazem wyjątkową postać.
Firma Adamex realizuje kompleksowe usługi z zakresu druku transferowego, w ramach których możliwe jest nałożenie grafik o niespotykanej wcześniej jakości. Warto dodać, że firma Adamex posiada bardzo zaawansowany sprzęt do wykonywania druku sublimacyjnego transferowego. Dzięki niemu realizacja zamówień odbywa się w sposób szybki i profesjonalny.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...