Katalog firm

Sowa

Firma Eko Sowa prowadzi swoją działalność od jedenastu lat. W jej ofercie znajdują się instalacje ogrzewania oraz pompy ciepła i piece. Zajmuje się także świadczeniem usług dotyczących klimatyzacji, wentylacji, dociepleń metodą wdmuchiwania oraz rozprowadzaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych. W sprzedaży posiada odkurzacze centralne.

Dofinansowanie do fotowoltaiki

Już od paru lat instalacje fotowoltaiczne cieszą się dużym powodzeniem na rynku polskim. Dlatego też nieustannie pojawiają się nowe firmy fotowoltaiczne Łódź, które oferują te rozwiązania dla swoich klientów. Jedną z takich firm jest Eko Sowa. Choć działa ona już od 11 lat, firma ta poszerzyła swoją normalną ofertę o instalacje fotowoltaiczne już parę lat temu. Dzięki temu zyskała wielu nowych klientów i znacząco polepszyła swoją pozycję na rynku.
Eko Sowa jest firmą łódzką, która obiecuje swoim klientom kompleksową obsługę. Obejmuje to nie tylko montaż instalacji, ale także dofinansowanie do fotowoltaiki. Pracownicy firmy zapewniają indywidualne podejście dla każdego klienta, dzięki czemu jego sytuacja jest przeanalizowana i odpowiednie dofinansowanie może być zastosowane.
Ostatecznie zatem klient płaci znacznie mniej niż sama instalacja fotowoltaiczna by kosztowała. Właśnie dlatego firma Eko Sowa to świetna opcja dla wszystkich osób, które pragną zadbać o środowisko i swoje codzienne finanse.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem Twojego domu w sprzęt, który zmieni go w inteligentny dom. W ofercie Elektro Klima są: - instalacja klimatyzacji, - wentylacje, - odku...