Katalog firm

AT Górscy

Nasze dzieci to radość i szczęście. Nasze pociechy tak szybko dorastają, okres dzieciństwa jest naprawdę ulotny. Dlatego, jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać te magiczne chwile, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Agnieszka i Tomasz Górscy - fotografowie z wielką pasją zachęcają do współpracy.

Zdjęcia komunijne

Komunia to jeden z ważniejszych dni każdego dziecka. Wiele godzin poświęconych na przygotowania oraz podniosła atmosfera tego wydarzenia sprawia, że dzieci bardzo poważnie podchodzą do tego wielkiego dnia. Nic więc dziwnego, że najmłodsi pragną mieć pamiątkę w postaci zdjęć, do których będą mogły wrócić w przyszłości.
Jeżeli interesuje Cię sesja komunijna Łódź może pod tym względem wiele zaoferować. Szczególnie warto zapoznać się z ofertą Agnieszki i Tomasza Górskich, których największą pasją jest fotografia oraz dzieci. To zamiłowanie przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nich usług. Wykonywane przez nich zdjęcia w pełni oddają przeżywane emocje oraz wyjątkowość chwili. Sesje komunijne odbywają się w studiu lub w plenerze.
W ofercie znajdują się również albumy i fotoksiążki, które są doskonałą pamiątką z tego pięknego dnia. Jeśli interesuje Cię profesjonalna obsługa oraz miła atmosfera podczas sesji, to Agnieszka i Tomasz Górscy zrobią to doskonale. Zadowalające efekty sesji gwarantowane!

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, która poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego – fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski ma za sobą wiele lat doświadczeń i co najważniejsze, podczas jego pracy ce...