Katalog firm

EsteticaNova

Klinika medycyny estetycznej EsteticaNova znajduje się w Łodzi. Dysponuje szeroką ofertą zabiegów na ciało i twarz pozwalających w delikatny sposób poprawić urodę. Zaliczają się do nich między innymi mezoterapia igłowa, lifting twarzy czy lipoliza iniekcyjna. Klinika korzysta z profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.

Powiększanie ust

Klinika medycyny estetycznej EsteticaNova gwarantuje swoim klientkom zabiegi estetyczne na najwyższym poziomie, które wykonywane są przez doświadczony personel. Powiększanie ust to ostatnio modny zabieg, który znajduje swoich zwolenników wszędzie i decyduje się na to bardzo wiele kobiet, które za pomocą odrobiny medycyny pragnie poprawić swój wygląd.
Klinika oferuje powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Pozwala on zadbać o piękną linię i kontur warg, a przy tym je wypełnić. Za pomocą kwasu hialuronowego nie występuje ryzyko pojawienia się asymetrii warg, a usta dopasowywane są do naturalnych rysów twarzy. Z całą ofertą gabinetu zapoznasz się na stronie https://estetica-nova.pl/powiekszanie-ust/.
Zabieg wykonywany jest przy użyciu znieczulenia powierzchniowego, co pozwala zapewnić pacjentce najlepszy komfort. Jednak przed samym przystąpieniem do zabiegu przeprowadzony zostaje ogólny, indywidualny wywiad z pacjentem podczas którego omawiane zostają ewentualne przeciwwskazania. Taka konsultacja pozwala podejść do każdej z klientek w sposób spersonalizowany, skupiając się w pełni na jej potrzebach.

Kontakt

Ulica: Tuszyńska 132

Kod: 93-312

Miejscowość: Łódź

www: https://estetica-nova.pl/

E-mail: kontakt@novadentica.com

Tel.: 790770016


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Makijaż permanentny to szczególny rodzaj makijażu. Nic nie może tu być przypadkowe. By był udany, potrzeba zaangażowania, doświadczenia i szczególnej pasji. Aneta Budzińska to profesjonalistka, która...

Depilatorium

Laserowa depilacja cieszy się coraz większą popularnością. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli poddać się takiemu zabiegowi, to zapraszamy do nas. Depilatorium ma dla swoich klientów unikal...