Katalog firm

EsteticaNova

Klinika medycyny estetycznej EsteticaNova znajduje się w Łodzi. Dysponuje szeroką ofertą zabiegów na ciało i twarz pozwalających w delikatny sposób poprawić urodę. Zaliczają się do nich między innymi mezoterapia igłowa, lifting twarzy czy lipoliza iniekcyjna. Klinika korzysta z profesjonalnych urządzeń i sprawdzonych preparatów.

Trycholog

Większość ludzi lubi inwestować w swój wygląd. Dbając o swoją urodę można cieszyć się lepszym samopoczuciem. Pragnąc trafić do prawdziwych specjalistów w tym zakresie, warto jest zapisać się na wizytę w EsteticaNova, a trycholog Łódź pomoże ci rozwiązać problemy.
EsteticaNova to klinika medycyny estetycznej, która cieszy się bardzo dobrą opinią. Jej siedzibą jest Łódź. Duże zainteresowanie tą kliniką jest zapewniane przez bogatą ofertę świadczonych usług. W EsteticaNova każdy klient ma dostęp do zabiegów medycyny estetycznej, takich jak lifting czy peeling. Dostępne są także konsultacje z doświadczonymi specjalistami. Wśród popularnych wyborów są wizyty u trychologa, który pomaga zdiagnozować problemy z włosami lub skórą głowy.
EsteticaNova inwestuje w swój rozwój i stara się na bieżąco aktualizować ofertę o nowe zabiegi. Swoje ceny utrzymuje jednak na rozsądnym poziomie. Dzięki temu wszyscy klienci tej kliniki zawsze mogą mieć pewność, że trafili do najlepszego miejsca po to, aby zainwestować w swoją urodę. EsteticaNova to klinika warta polecenia każdemu.

Kontakt

Ulica: Tuszyńska 132

Kod: 93-312

Miejscowość: Łódź

www: https://estetica-nova.pl/

E-mail: kontakt@novadentica.com

Tel.: 790770016


Podobne firmy

Depilatorium

Laserowa depilacja cieszy się coraz większą popularnością. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli poddać się takiemu zabiegowi, to zapraszamy do nas. Depilatorium ma dla swoich klientów unikal...

Aneta Budzińska

Makijaż permanentny to szczególny rodzaj makijażu. Nic nie może tu być przypadkowe. By był udany, potrzeba zaangażowania, doświadczenia i szczególnej pasji. Aneta Budzińska to profesjonalistka, która...