Katalog firm

PPHU Ład

P.P.H.U Ład to firma specjalizująca się w pracach ogrodniczych i porządkowych. Ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z terenu Łodzi i okolic. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, świadczy kompleksowe usługi ogrodnicze, wykonuje prace porządkowe i zajmuje się pielęgnacją miejsc pamięci.

Usługi ogrodnicze

Działamy na rynku usług ogrodniczych od dwóch dekad. Staramy się proponować szeroką ofertę prac ogrodniczych w przystępnych cenach. Proponujemy koszenie trawy, wycinkę drzew i ogólne porządkowanie wskazanego przez klienta terenu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Zdajemy sobie bowiem sprawę, że chodzi o różne tereny i oczekiwania ich właścicieli. Staramy się, aby wykonywane przez nas usługi ogrodnicze Łódź były zawsze na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy w tym celu najnowsze rozwiązania. Zachowujemy też pełną ostrożność i staramy się przestrzegać wszystkie możliwe przepisy. Posiadamy nowoczesny park maszyn, które utrzymujemy w należytym stanie.
Dzięki nam każdy klient może liczyć na to, że jego tereny zielone odzyskają blask i będą utrzymywane w należytym stanie. Nasze usługi już wielokrotnie dały początek poważnym przekształceniom różnych terenów - czasem wystarczy je solidnie wysprzątać i wyciąć chaszcze, aby mógł w konkretnym miejscu powstać plac zabaw, czy przydomowy ogród.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357