Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, świadcząca specjalistyczne usługi montażu oraz przyciemniania szyb. Obsługujemy kierowców różnych marek samochodów, każdemu gwarantując w stu procentach indywidualne oraz profesjonalne podejście. Zapewniamy trwałość i jakość realizacji zlecenia.

Szyby do aut

Nasze oryginalne szyby samochodowe Łódź, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które szukają idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, a bardzo przystępną ceną. AMS Car Design to uznana i godna polecenia firma z Łodzi, która od bardzo wielu lat oferuje nie tylko wymianę szyb, ale również specjalistyczne przyciemnianie.
To właśnie dzięki ogromnego doświadczeniu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć rzesze zadowolonych klientów nie tylko w Łodzi, ale w całym województwie łódzkim. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę na najwyższym światowym poziomie. Głównym celem naszej firmy jest spełnienie wszystkich oczekiwań naszych klientów, dlatego też staramy się cały czas rozszerzać naszą ofertę o nowe usługi i oczywiście nieustannie podnosić jakość obecnie świadczonych usług.
U Nas znajdą Państwo oryginalne szyby samochodowe Łódź praktycznie do każdej marki samochodu. AMS Car Design oferuje szyby samochodowe na każdą kieszeń.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

Foliant

Zależy ci na jakości folii samochodowej lub zabezpieczającej powierzchnie oszklone? Więc firma Foliant jest nie tylko idealnym miejscem, ale alternatywą jaką warto w tej sytuacji rozważyć, to nie tylk...