Katalog firm

PPHU Ład

P.P.H.U Ład to firma specjalizująca się w pracach ogrodniczych i porządkowych. Ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z terenu Łodzi i okolic. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, świadczy kompleksowe usługi ogrodnicze, wykonuje prace porządkowe i zajmuje się pielęgnacją miejsc pamięci.

Karczowanie terenu

Usługi ogrodowe są potrzebne w każdym mieście. Dlatego też z myślą o tym zapotrzebowaniu powstała firma ŁAD, która działa w okolicach Łodzi oraz na pozostałej części terenu województwa łódzkiego. Świadczy ona szeroko zakrojone usługi ogrodnicze, związane zarówno z pracami pielęgnacyjnymi, jak i porządkowymi, o których więcej dowiesz się ze strony http://miastoiogrody.pl/index.php/wycinka-drzew.
Zapotrzebowanie na tego typu pomoc sprawia, że firma ŁAD na pewno nie może narzekać na brak klientów, zarówno osób prywatnych, jak i całych firm, a także organów rządowych. Z usług tej firmy korzystał między innymi Urząd Miejski Miasta Łódź i inne, podobne instytucje. Firma ŁAD oferuje wykonanie wycinki drzwi, usunięcie starych gałęzi oraz inne podobne czynności. Wszystko przeprowadzane jest w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu nikt nie musi martwić się o długi okres oczekiwania, aż firma odpowie na dane zgłoszenie.
Jeżeli zatem komukolwiek potrzebna jest pomoc z takim zadaniem jak wycinka drzew w Łodzi i działająca tam firma ŁAD na pewno będą służyć pomocą dla każdego. To gwarancja szybko wykonanej roboty!

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357