Katalog firm

Producent skarpet Megi

Sklep internetowy Megi to Polski producent wysokiej jakości skarpetek damskich męskich i dziecięcych. Oferujemy państwu skarpety klasyczne, sportowe, frotte oraz stopki. Współpracujemy z wieloma firmami oraz wykonujemy skarpety pod indywidualne zamówienie. Na naszej stronie internetowej https://www.skarpetki.com.pl znaleźć można cała naszą ofertą.

Skarpety bambusowe

Skarpety bambusowe z roku na rok stają się coraz to częściej wybieranym typem skarpet, jakie nosi się na co dzień. Pod wieloma względami pokonały nawet skarpety bawełniane, które cieszyły się największą popularnością. Są bezuciskowe i bardzo przyjemne w dotyku, co zapewnia że nawet po wielu godzinach ich noszenia, nie pojawia się niewygoda. W związku z tym do swojej oferty skarpety bambusowe wprowadziła firma Megi.
Megi jest świetnie znanym i powszechnie polecanym producentem skarpet. Ma swoją siedzibę w Łodzi i tam już nieprzerwanie od 30 lat produkuje świetne skarpety. Są to skarpety damskie, męskie i dziecięce, tworzone zgodnie z panującą w danym momencie modą. Moda ta wielokrotnie się zmieniała i obecnie skarpety bambusowe przyciągają najwięcej uwagi. Megi zapewnia je jako skarpety garniturowe, przeznaczone dla każdego mężczyzny, który chce połączyć elegancję z wygodą.
Ich przystępna cena oraz wysoka jakość wykonania zapewniają, że każdy kto wybierze skarpety od Megi na pewno będzie zadowolony ze swojej decyzji.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867