Katalog firm

Chill Inn

Jeżeli chcecie znaleźć wygodny i komfortowy akademik dla studentów, znajdujący się blisko uczelni, to zapraszamy do Chill Inn. Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla studentów, ale również dla ich rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci mieszkały w dobrych warunkach. W żadnym innym miejscu nie znajdziecie takiego akademika.

Prywatny akademik

Jesteś studentem? Szukasz pokoju do wynajęcia? Przejrzałeś już wiele ofert, ale wszystkie wydają się takie same? Prywatny akademik Chill Inn jest dla ciebie idealnym wyborem. Budynek położony jest w samym centrum Łodzi. Zapewniamy miejsce parkingowe na samochód lub rower. Możesz dowiedzieć się więcej na naszej stronie https://www.chillinn.pl/.
Strefę Chill Inn oraz taras na dachu budynku świetnie sprawdzą się do spotkań z przyjaciółmi albo do nauki. W naszym akademiku życie towarzyskie kwitnie pomimo aktualnej sytuacji. Częstym problemem akademików jest hałas, jednak nam udało się go wyeliminować poprzez zastosowanie izolacji dźwiękowej. W naszej ofercie mamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz specjalne oferty dla par. W każdym z nich znajdują się podstawowe meble.
Zadbaliśmy, aby wszystko było na miejscu, dla tego w budynku nie mogło zabraknąć pralni i suszarni do dyspozycji mieszkańców. Doskonały pokój dla studenta, który jest tani, elegancki, nowoczesny, a do tego jest umiejscowiony w centrum Łodzi. Nasza umowa gwarantuje jakość, bezpieczeństwo i stałe koszty.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233


Podobne firmy

Apartamenty Wyspa Sobieszewska

Czy szukasz idealnego miejsca na wypoczynek, które przyjmie także Twojego czworonożnego przyjaciela? Zapraszamy na naszą stronę internetową! Oferujemy przyjazne wakacje na malowniczej Wyspie Sobieszew...