Katalog firm

Producent skarpet Megi

Sklep internetowy Megi to Polski producent wysokiej jakości skarpetek damskich męskich i dziecięcych. Oferujemy państwu skarpety klasyczne, sportowe, frotte oraz stopki. Współpracujemy z wieloma firmami oraz wykonujemy skarpety pod indywidualne zamówienie. Na naszej stronie internetowej https://www.skarpetki.com.pl znaleźć można cała naszą ofertą.

Sprzedaż hurtowa skarpet

Nasza firma powstała w 1990 roku i działamy nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Cały czas zajmujemy się produkcją skarpet. Lata doświadczenia sprawiły, że dzisiaj jesteśmy w stanie zaoferować jakościowe skarpety po korzystnej cenie. Nasze produkty wykonywane są zgodnie z obowiązującymi trendami modowymi. Starannie selekcjonowany materiał sprawia, że skarpetki hurtownia są trwałe, komfortowe i wygodne.
Prowadzona przez nas hurtownia skarpet umożliwia zrobienie zakupów przez Internet. Jeżeli potrzebujesz dobrych jakościowo skarpet po rozsądnej cenie, to skorzystaj z naszej oferty już teraz. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz do zapoznania się z całą naszą ofertą. Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu.
Jesteśmy firmą, która od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, więc z całą pewnością można na nas polegać. Oferujemy jakościowy produkt po rozsądnej cenie i zawsze działamy tak, żeby nasz klient był zadowolony. Jesteśmy przez cały czas do Twojej dyzpozycji!

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867