Katalog firm

Baas Panel

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy znakomite płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej, które znalazły zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Nasze płyty warstwowe idealnie sprawdzą się przede wszystkim w chłodniach, mroźni oraz w przechowalniach. BAAS-PANEL to firma, która nigdy Państwa nie zawiedzie.

Płyty warstwowe

Już od 1998 roku na rynku polskim z powodzeniem rozwija swoją działalność firma BAAS-PANEL. Jej specjalizacją jest płyta warstwowa i wszelkiego rodzaju lekkie obudowy, które mogą być z niej stworzone. Choć od samego początku swojego istnienia firma przykładała dużo uwagi na jakość wykonywanych produktów, jednocześnie inwestowała w poszerzanie swojej oferty. Dzięki temu jest w stanie spełnić oczekiwania wielu klientów, którzy z chęcią zamawiają produkty od BAAS-PANEL.
Produkty te są tworzone na podstawie technologii, które wciąż są udoskonalane. Dzięki temu można liczyć na najlepszy efekt końcowy. Wszystkie zamówione w BAAS-PANEL produkty są szybko wysyłane do klientów. Współpraca przebiega zatem sprawnie i w przyjemnej atmosferze.
Dla firmy zawsze liczyła się satysfakcja klienta, zatem dokłada wszelkich starań, aby zapewnić, że produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zatem kogokolwiek interesuje wysokiej jakości płyta warstwowa to na pewno powinien przyjrzeć się ofercie firmy BAAS-PANEL.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03