Katalog firm

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton oraz włókninę meltblown. Zatrudniamy wielu fachowców, którzy do każdego z klientów podchodzą w sposób indywidualny. Pełną ofertę naszej firmy oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.fibeco.pl/.

MeltBlown

Firma Fibeco to producent mający ogromne doświadczenie w produkcji tekstyliów. W naszej ofercie można znaleźć wysokogatunkową włókninę Meltbown. Przedsiębiorstwo Fibeco tworzą przede wszystkim ludzie z ogromną pasją, którzy idealnie rozumieją jak produkować włókninę tak by spełnić wszystkie potrzeby klienta.
Firma nieustannie stawia na ciągły rozwój pracowników, w ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów. Główną ideą naszego przedsiębiorstwa jest osiągnięcie zadowolenia wszystkich klientów. Ta główna myśl stanowi dla nas wyznacznik, w którym kierunku mamy iść jako przedsiębiorstwo . Do wszystkich naszych klientów podchodzimy w sposób fachowy i profesjonalny.
Jako producent włókniny już od długich lat buduje wśród klientów wizerunek godnego i zaufanego sprzedawcy tekstyliów. W głównej mierze stawiamy na jakość oraz nieustanną kontrolę procesu produkcji, a także na bardzo szybką realizację zamówień, uczciwość, niezawodność. Nieustannie ulepszamy nasz park maszynowy, mając świadomość, że produkt który oferujemy ma bezpośredni wpływ na środowisko.

Kontakt

Ulica: Brukowa 10

Kod: 91-341

Miejscowość: Łódź

https://www.fibeco.pl/

E-mail: fibeco@fibeco.pl

Tel.: 500336458


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...