Katalog firm

Sowa

Firma Eko Sowa prowadzi swoją działalność od jedenastu lat. W jej ofercie znajdują się instalacje ogrzewania oraz pompy ciepła i piece. Zajmuje się także świadczeniem usług dotyczących klimatyzacji, wentylacji, dociepleń metodą wdmuchiwania oraz rozprowadzaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych. W sprzedaży posiada odkurzacze centralne.

Montaż klimatyzacji

Od 11lat prowadzimy działalność na terenie Łodzi i okolic. Kompleksowo realizujemy projekt i montaż różnorodnych instalacji. Oferujemy także docieplanie poddasza metodą wdmuchiwania celulozy, odkurzacze centralne, systemy wentylacyjne i rekuperacyjne. Naszą domeną jest klimatyzacja Łódź.
Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym szczególnie mocno dokuczają upały. Nie tylko dla firm i instytucji, ale również osób prywatnych. Stworzymy projekt instalacji dla niemal każdego mieszkania i domu. Klimatyzacja w mieszkaniu ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Pomaga osobom z chorobami krążenia, cierpiącym na nadciśnienie tętnicze lub migreny.
Dzięki instalacji osoby przebywające w klimatyzowanym pomieszczeniu mogą spokojnie odpocząć i zasnąć. W zakresie usług naszej firmy znajduje się również profesjonalne serwisowanie wszystkich wykonanych instalacji. Jesteśmy otwarci na potrzeby i sugestie naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem Twojego domu w sprzęt, który zmieni go w inteligentny dom. W ofercie Elektro Klima są: - instalacja klimatyzacji, - wentylacje, - odku...