Katalog firm

A-AAron

Zakład pogrzebowy, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe, oferuje wysokojakościową organizację pogrzebów wraz z załatwieniem wszystkich spraw urzędowych. Firma AAron świadczy także usługi międzynarodowego transportu zwłok, kremacje i ekshumacje oraz przewóz uczestników ceremonii pogrzebowej.

Organizacja pogrzebu

Nasze przedsiębiorstwo od lat zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług. Nasze zakłady pogrzebowe Katowice zajmują się kompleksowym przygotowaniem podniosłej uroczystości żałobnej, na każdym jej etapie. Zajmujemy się transportem zwłok (także z zagranicy), przygotowujemy osobę zmarłą do pochówku.
Dbamy o odpowiednią oprawę pogrzebu (kwiaty, muzyka), organizujemy przewóz żałobników. Dysponujemy szerokim wyborem trumien i dodatków, a także odzieży żałobnej. Otaczamy wsparciem rodzinę, załatwiając w jej imieniu wszelkie formalności w urzędach,a zasiłek pogrzebowy wypłacamy w 15 minut. Organizujemy także ceremonie pożegnania poprzedzające kremację, a następnie urnę z prochami przywozimy do kaplicy lub kościoła, w którym ma się odbyć oficjalny pogrzeb. Nasz zakład usług pogrzebowych dba o każdy szczegół prowadzonej działalności.
Zatrudniamy specjalnie wyszkolony personel, doradzamy rodzinie zmarłego. Jesteśmy taktowni i odpowiedzialni. Organizowane przez nas uroczystości pogrzebowe są podniosłe i piękne.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Śmierć pisana jest nam od samego początku i należy się z tym pogodzić. Dzięki usługom zakładu pogrzebowego Zeus, mamy pewność, że oddajemy bliską nam osobę w dobre a przede wszystkim fachowe ręce. Chc...