Katalog firm

A-AAron

Zakład pogrzebowy, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe, oferuje wysokojakościową organizację pogrzebów wraz z załatwieniem wszystkich spraw urzędowych. Firma AAron świadczy także usługi międzynarodowego transportu zwłok, kremacje i ekshumacje oraz przewóz uczestników ceremonii pogrzebowej.

Kremacja zwłok

Usługi pogrzebowe świadczone przez przedsiębiorstwo AARON&ZEUS skierowane są do klientów każdego wyznania. Organizowany przez nas pochówek odbywa się w zgodzie z zasadami danej wiary, a także w godnej i uroczystej atmosferze. Jesteśmy odpowiedzialnym i doświadczonym zespołem, który doskonale zna się na swojej pracy.
Każdą usługę świadczymy terminowo i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Państwu w każdym aspekcie organizacji pochówku. Dążymy do tego, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Udało nam się zapracować na szacunek wśród klientów. Zawsze staramy się doradzić klientowi najtrafniejsze, a jednocześnie najbardziej ekonomiczne rozwiązani. Doskonale rozumiemy, że w momencie straty bliskiej osoby nie ma się czasu na załatwianie złożonych formalności.
Wszystko załatwiamy w imieniu klienta. W naszej ofercie znajduje się m.in. kremacja zwłok Katowice, przygotowanie zmarłego do pochówku, ekshumacja zwłok i szczątków, oprawa muzyczna i florystyczna, a także wiele więcej.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Śmierć pisana jest nam od samego początku i należy się z tym pogodzić. Dzięki usługom zakładu pogrzebowego Zeus, mamy pewność, że oddajemy bliską nam osobę w dobre a przede wszystkim fachowe ręce. Chc...