Katalog firm

Sleep Art

Chcesz wyglądać pięknie nawet podczas relaksu w zacisznym wnętrzu domu? W Sleep Art oferujemy ubrania, w których wygoda łączy się ze znakomitą prezencją. Wybór produktów takich jak piżamy, szlafroki, tudzież koszule nocne jest bardzo duży. Słowem- każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie!

Piżama damska

Odzież do spania nie musi być nudna! Przekonuje o tym polska marka Sleep Art, która tworzy wyjątkowe piżamy nocne inspirowane dziełami sztuki.
Kolekcje tworzone przez firmę stanowią połączenie piękna i wygody. Każda piżama damska cechuje się wysoką jakością i dbałością o najmniejsze detale. Przede wszystkim jednak najistotniejszy jest niespotykany walor artystyczny.
Nadruki na piżamach są projektowane na bazie dzieł sztuki mistrzów malarstwa reprezentujących różne kierunki, dzięki czemu taką bieliznę nocną można uznać za unikatową. Do tego warto doliczyć różnorodną kolorystykę, jak i szeroki wybór fantastycznych fasonów. Sztuka idzie tu razem w parze z modą i designem XXI wieku. Propozycje znajdą dla siebie zarówno kobiety, dla których piżama damska powinna być zmysłowa, jak i osoby wybierające bardziej casualowe modele ze sportową nutą czy nawet osoby szukające awangardowych rozwiązań.
Taka piżama damska to nie tylko zwykły ubiór na noc, ale strój, w którym można poczuć się wyjątkowo piękną i pewną siebie kobietą.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://sleepart.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333