Katalog firm

Karczma Bida w Opolu

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, zapraszamy Cię do naszej restauracji o nazwie Karczma Bida. Panuje tu miła atmosfera z muzyką w tle. Lokal został wystylizowany na góralską chatę, a w menu prezentujemy doskonałe dania kuchni staropolskiej.

Kuchnia staropolska

Każdy kto lubi dobrze zjeść powinien udać się do opolskiej restauracji o nazwie Karczma Bida. Słynie ona z bardzo dobrych potraw nawiązujących do tradycyjnej kuchni polskiej. W bogatej karcie dań znajdą coś dla siebie również wielbiciele lekkich posiłków, za sprawą wprowadzonego z sukcesem fit menu.
Karczma ma niepowtarzalny klimat, ze względu na budynek, w którym się mieści. Został on zbudowany z drewna, nawiązując do stylu góralskich, masywnych chat. Z powodzeniem wpisuje się w otoczenie. Wnętrza dzięki drewnianym wykończeniom mają niepowtarzalny, ciepły klimat. To idealne miejsce na przyjemny niedzielny obiad w rodzinnym gronie. Wielkim atutem restauracji jest to, że jest otwarta przez całą dobę. To ukłon w stronę osób będących w podróży i szukających domowego, pysznego jedzenia do posilenia się po drodze.
Restauracja znajduje się w bardzo dogodnym miejscu, na obrzeżach miasta Opola, w pobliżu obwodnicy w wjazdu na autostradę A4. Karczma Bida - restauracja Opole to doskonałe miejsce z pysznym jedzeniem i dużymi porcjami.

Kontakt

Ulica: Wrocławska 355

Kod: 45-900

Miejscowość: Opole

http://www.karczmabida.com/

E-mail: wrzoski@karczmabida.com

Tel.: 666-305-406


Podobne firmy

Malaga

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji i planowania imprez okolicznościowych, konferencji, imprez firmowych i przyjęć weselnych. Oferujemy 2 nowoczesne i niezależne sale bankietowe oraz...

Dwór Artusa

Twoja wybranka właśnie powiedziała "tak"? Wspaniale! Pora na organizację wesela. Dwór Artusa zaprasza narzeczonych do zapoznania się z ofertą organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Doskonałe...