Katalog firm

Optyk Grabowscy

Optyk Grabowscy zaprasza do salonu optycznego, gdzie dobierzemy dla Was najlepsze okulary oraz oprawki. Oferujemy Wam wysoką jakość usług oraz towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Skorzystajcie z usług naszego salonu, gdzie przyjmuje dyplomowany optometrysta. Jesteśmy bardzo solidni w swoim działaniu.

Okulary

Jeśli masz problemy ze wzrokiem, nie zwlekaj i nie bagatelizuj ich. Konsultacja oraz badania okulistyczne pozwolą Ci zapobiec chorobom, a oczom zapewnią doskonałą kondycję na lata.
Najpopularniejszy i cieszący się dobrymi opiniami okulista to "Optyk Grabowscy". Firma została założona przez optometrystę - Zygmunta Grabowskiego, dyplomowanego optyka z wieloletnim stażem. Oferuje zarówno badania wzroku, jak i konsultację z wykwalifikowanymi lekarzami. Ponadto oferuje też usługi optyczne, dzięki czemu od razu można zamówić sobie odpowiednie okulary i szkła. Personel jest odpowiednio przeszkolony, posiada wysokie kwalifikacje zawodowe i kształci się na bieżąco + ma doskonałe podejście do pacjenta.
"Optyk Grabowcy" należy do Warszawskiego Cechu Optyków, co jest gwarancją fachowości i solidności. Firma otrzymała wiele certyfikatów i ma bardzo mocną pozycję na rynku, o czym na pewno przekonacie się państwo po wizycie.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://optyk-grabowscy.pl/.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 48 382-06-32