Katalog firm

AT Górscy

Nasze dzieci to radość i szczęście. Nasze pociechy tak szybko dorastają, okres dzieciństwa jest naprawdę ulotny. Dlatego, jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać te magiczne chwile, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Agnieszka i Tomasz Górscy - fotografowie z wielką pasją zachęcają do współpracy.

Sesja ciążowa

Ciąża to niewątpliwie jeden z najbardziej wyjątkowych okresów w życiu kobiety. To czas olbrzymich zmian, zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych oraz psychologicznych. Dlatego też zawsze warto jest upamiętnić ten czas w jakiś odpowiedni sposób. A nie ma lepszego sposobu na to, aby na zawsze udokumentować ciążę niż sesja ciążowa.
Jeżeli zatem ktoś jest zainteresowany pomysłem takim jak sesja ciążowa Łódź to miasto, w którym bez problemu znajdzie się profesjonalnego fotografa, chętnego do wykonania wszystkich zdjęć. Między innymi to właśnie w Łodzi działa doskonały punkt fotograficzny, prowadzony przez parę - Agnieszkę oraz Tomasza Górskich.
Już od wielu lat łączą oni swoją pasję do fotografii z miłością do dzieci. Dlatego też ich specjalizacją są sesje noworodkowe, ale i także sesje ciążowe. Jeżeli zatem ktokolwiek jest zainteresowany wykonaniem sesji ciążowej, ta para fotografów to niewątpliwie najlepszy z możliwych wyborów. Z nimi wykonane zdjęcia będą cenną pamiątką na wiele długich lat!

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, która poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego – fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski ma za sobą wiele lat doświadczeń i co najważniejsze, podczas jego pracy ce...