Katalog firm

Apemi

Jeśli chcą Państwo urządzić swój dom w taki sposób, aby dobrze się prezentował, polecamy skorzystać z oferty naszego salonu okien i drzwi - Apemi. Warto pamiętać, że to właśnie okna i drzwi są tym elementem, który przykuwa uwagę z zewnątrz. Działamy blisko 15 lat na rynku, a naszą kadrę stanowią doświadczeni specjaliści.

Okna

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zakupu u nas wysokiej jakości okien. W branży budowlanej działamy od wielu lat, od zawsze stawiając na oferowanie naszym klientom okien doskonałej jakości i w atrakcyjnej cenie. Okna rzecz jasna nie tylko sprzedajemy - na życzenie klienta możemy również je zamontować.
Nasza oferta to przede wszystkim okna, ale nie tylko. Od początku istnienia firmy stawiamy bowiem na rozwój i na poszerzanie gamy oferowanych produktów. Oprócz okien, znajdziecie Państwo w naszej ofercie również różnego rodzaju bramy garażowe, parapety, oraz szeroki wybór drzwi, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, ale i instytucjonalnych, spółdzielni.
Zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy - wyjaśnią wszelkie wątpliwości i zaproponują korzystną ofertę. Nasza oferta jest również dostępna na stronie http://apemi.eu/okna/. Nie dzielimy klientów na lepszych o gorszych - do każdego zlecenia, bez względu na jego wartość, podchodzimy w pełni profesjonalnie. Z naszą firmą warto współpracować.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511-840-654


Podobne firmy

ARM

Firma ARM z Elbląga prowadzi sprzedaż wszelkiego rodzaju stolarki budowlanej takiej jak drzwi czy okna. Decydując się na wybór naszej firmy, możemy również zaproponować profesjonalny montaż wyżej prze...

Jurex

Często znalezienie i zakup odpowiednich rolet w Olsztynie, może być nie lada trudnym zadaniem dlatego w jego realizacji chce nam pomóc firma Jurex. Oczywiście wraz z nią znajdziemy nie tylko idealne r...