Katalog firm

Kategorie


Yacht Czarter

Czarter jachtów motorowych - tylko my oferujemy Wam w pełni wyposażone jachty, do których nie potrzebujecie mieć patentów żeglarskich. Zapraszamy Was nad jezioro Boczne, do wsi Bogaczewo, gdzie znajduje się nasz port. To stąd będziecie mogli wyruszyć w swoją wodną przygodę na Mazurach. Zachęcamy Was do rezerwacji.

Domki letniskowe

Zapraszamy Was na wynajem domków Mazury. Mamy dla Was domki holenderskie, które położone są nad jeziorem Bocznym. Jeżeli będziecie chcieli, to możecie stąd wyruszyć na wodną żeglugę, w dowolną część Mazur. W naszym domku znajdują się trzy sypialnie, możecie więc przyjechać do nas większą grupą.
Znajduje się tutaj również salon, gdzie będziecie mogli wspólnie spędzać czas, łazienka z prysznicem. Dla osób zmotoryzowanych mamy parking, gdzie będziecie mogli zostawić swoje pojazdy. Do domku przylega prywatna plaża. W pobliżu znajduje się restauracja, gdzie będziecie mogli się udać na smakowite posiłki.
Jeżeli znudzi Wam się wylegiwanie na plaży, możecie udać się na spacer do lasu. W pobliżu znajduje się również sklep spożywczy, więc wszystko macie pod ręką. Cena za domek wynosi od 250 do 350 złotych za dobę. Dokładna cena ustalana jest po wybraniu terminu oraz od ilości osób, które przyjadą. W pobliżu znajduje się również wiele atrakcji, które będziecie mogli ze spokojem odwiedzić. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://czarterjachtowmotorowych.pl/

E-mail:

Tel.: 502-081-726


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Jeśli chcą Państwo korzystnie sprzedać mieszkanie w Łodzi, zachęcamy do współpracy. Centrum Nieruchomości to profesjonalna agencja, która oferuje kompleksową pomoc wszystkim klientom, którzy chcą sprz...

Business Centre

Business Centre to firma, która cieszy się uznaniem wielu przedsiębiorców. Wynajęcie u nas powierzchni biurowej to czysta przyjemność. Masz pewność, że znajdziesz lokal, który opowiada Twoim potrzebom...