Katalog firm

Kategorie


Woodstock

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Woodstock, która przedstawia wysokiej jakości sprzęt służący do szybkiej i przede wszystkim bezpiecznej obróbki drewna. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do tartaków. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się telefonicznie.

Tartak

Przedsiębiorstwo Wood-Mizer jest działającą od 1992 r. firmą, której główną działalnością jest obróbka drewna. Siedziba znajduje się w Olsztynie przy u. Głogowej 1. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Dzięki temu świadczone są takie usługi jak tartak przewoźny. Urządzenia przeznaczone do obróbki drewna transportowane są na miejsce pracy. Usługi tartaczne świadczone są przez osoby dysponujące wieloletnim doświadczeniem w branży.
Właśnie doświadczenie sprawiło, że przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada również naprawy oraz serwisy maszyn. Firma zajmuje się również sprzedażą nowych oraz używanych maszyn. W ofercie znajduje się również regeneracja brzeszczotów. Punkt serwisowy znajduje się w Olsztynie przy ul. Sokolej 6B. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż w sklepie stacjonarnym, a także wysyłkowo. Od 2005 r. firma jest przedstawicielem Wood-Mizer Industries w Kole. W razie pytań możliwy jest kontakt telefoniczny lub osobiście w siedzibie firmy.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25