Katalog firm

Voltaic System

Fotowoltaika stanowi rewolucję w produkcji prądu. Jest to innowacyjna inwestycja, która zwróci się w przeciągu 5 lat. Firma Voltaic System gwarantuje najwyższą jakość usług i współpracę. Nasi eksperci dobiorą idealną ofertę i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Oferta jest kierowana do klientów indywidualnych, ale również do firm. Dołącz do grona setek zadowolonych klientów!

Panele słoneczne

Wiadomo, iż panele fotowoltaiczne Malbork stały się w ostatnim okresie częstym elementem dachów na terenie całego kraju. Na ich popularność wpływa nie tylko korzyść ekonomiczna, ale również działanie prośrodowiskowe i proekologiczne wykorzystujące naturalne źródło energii.
Zastanawiając się nad zakupem i montażem paneli warto zaznajomić się z ich podstawowymi rodzajami, zwłaszcza zważywszy na to że rynek bogaty jest w różne oferty. Co do zasady konstrukcja modułów fotowoltaicznych jest istotna, ale jeszcze większe znaczenie dla końcowej wartości produktu, a tym samym jego ekonomiczności w dłuższej perspektywie czasu, ma wybór stosowanych podczas produkcji materiałów oraz zachowanie najwyższej jakości pracy, a także doświadczenie danego producenta i zaplecze produkcyjne jakim dysponuje.
Dostępne na rynku czarne charakterystycznymi z białymi kropkami panele monokrystaliczne mają powszechne zastosowanie w instalacjach dachowych, ponieważ cechuje je wysoka sprawność. Są one również w dużej mierze odporne na uszkodzenia, w tym drobne pęknięcia. W odróżnieniu od nich niebieskie panele polikrystaliczne cechuje niższa sprawność, ale również niższa cena.
Na rynku znaleźć można również jednolicie czarne panele monokrystaliczne. Poza tak ważnym dla niektórych klientów efektem wizualnym cechuje je mniejsza wydajność wynikająca z silnego nagrzewania się ogniw oraz wyższa cena.
Wszystkie z powyższych elementów powinny być brane pod uwagę przy wyborze paneli dla konkretnej inwestycji, tym bardziej że ma ona charakter perspektywiczny a korzyść ekonomiczna rozłożona jest w czasie.

Kontakt

Ulica: Partyzantów 1/2

Kod: 10-522

Miejscowość: Olsztyn

www: https://voltaicsystem.pl/

E-mail: biuro@voltaicsystem.pl

Tel.: 533096886