Katalog firm

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi sklep stacjonarny i internetowy z wysyłką na terenie kraju lub za granicę. Oprócz dzianin sprzedaje również wyroby gotowe.

Mocna tkanina bawełniana

Tkaniny bawełniane są używane od stuleci. Jednakże ich jakość zależy w dużej mierze od producenta. Jeżeli kogoś interesuje mocna tkanina bawełniana to na pewno powinien zapoznać się z ofertą firmy Teofilów S.A., która pochodzi z Łodzi. Już od lat produkuje najlepsze polskie dzianiny i tkaniny, co potwierdzają jej wszyscy stali klienci. Zapoznaj się z całą ofertą na stronie https://najlepszedzianiny.pl/tkaniny/bawelniana.
Teofilów S.A. jest firmą, która stawia duży nacisk nie tylko na jakość produktu, ale także na sposób w jaki prowadzona jest sama produkcja. Dlatego też mocna tkanina bawełniana wytwarzana jest tam z upraw ekologicznych, a sposób jej przetwarzania zapewnia, że wciąż pozostaje wolna od jakichkolwiek substancji szkodliwych. Firma rozwija też proces pozyskiwania tkanin z recyklingu, który jest rewolucyjny pod wieloma względami.
Z tego powodu Teofilów S.A. jest firmą, na którą na pewno zwrócić uwagę. Każdy kto pragnie zainwestować swoje pieniądze w tkaniny i dzianiny charakteryzujące się najwyższą jakością powinien wybrać produkty tego znanego łódzkiego producenta.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...