Katalog firm

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi sklep stacjonarny i internetowy z wysyłką na terenie kraju lub za granicę. Oprócz dzianin sprzedaje również wyroby gotowe.

Dzianina welur

Welur to tkanina bardzo charakterystyczna. Jest to rodzaj aksamitu, który ma niską okrywę włosową, z lekkim połyskiem, miękki. Bardzo efektownie odbija światło. Tkanina taka jak dzianina welurowa jest produktem dostępnym w wielu kolorach i wzorach, jest bardzo elastyczna i pięknie się układa, miła w dotyku i miękka. Welur jest świetnym materiałem np. na sukienkę. Doskonale podkreśli kształty figury, a zatuszuje wszelkie niedoskonałości.
Dzianina welur ma mięsistą teksturę, a także różną gramaturę. To sprawia, że welur ma wszechstronne zastosowanie. Grubsza wersja tego materiału chętnie wybierana jest na obicia foteli, zagłówków. Można z niego uszyć także wspaniałe, eleganckie zasłony. Dzianina welur w jasnych kolorach wykorzystywana jest jako idealny materiał na kocyki, bluzy i inne dziecięce akcesoria. Z weluru można uszyć także stroje sportowe, idealne do codziennego chodzenia.
Dzianina welur dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Można ją kupować na metry, dokładnie w takiej ilości jakiej potrzebujemy.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...