Katalog firm

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi sklep stacjonarny i internetowy z wysyłką na terenie kraju lub za granicę. Oprócz dzianin sprzedaje również wyroby gotowe.

Dzianina polar

Polar to dzianina polar, która wykonana została z PET, a także innych tworzyw sztucznych. Ich cechą charakterystyczną jest hydrofobowość i bardzo dobra izolacja ciepła. Właściwości termoizolacyjne polaru przyrównuje się do wełny. Jest doskonałym materiałem zarówno dla dzieci jak i alergików, pomimo tego, że jest sztuczny.
Dzianina polar jest niezwykle wytrzymała. Jej włókna nie ulegają zmechaceniu, rozerwaniu czy też załamaniu. Materiał ten jest praktycznie nie do zniszczenia, bez względu na to jak długo się ją nosi. Polar nie chłonie także wilgoci. Jest to bardzo duży plus, zwłaszcza w przypadku odzieży termicznej. Materiał ten dość szybko schnie, nie trzeba go prasować.
Dzianina polar może mieć różną grubość, zamki różnej długości. Mogą mieć ściągacze w okolicy nadgarstków i w dole. Niektóra odzież z polaru, zwłaszcza ta sportowa ma specjalne wzmocnienia w miejscach, które sa szczególnie narażone na przetarcia.
Odkrycie polaru było przełomowym momentem, zwłaszcza dla producentów odzieży sportowej, ale nie tylko.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...