Katalog firm

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi sklep stacjonarny i internetowy z wysyłką na terenie kraju lub za granicę. Oprócz dzianin sprzedaje również wyroby gotowe.

Dzianina pętelkowa

Dzianina pętelkowa to wysokiej jakości bawełna z niewielką domieszką elastanu. Tkanina taka jak dzianina pętelkowa charakteryzuje się tym, że po lewej stronie posiada tzw. pętelki, czyli grube nitki wątku, które tworzą podbicie. Materiał ten jest mięsisty, oddychający i miły w dotyku. Bardzo dobrze się układa, ponieważ jest bardziej elastyczny wzdłuż niż w poprzek.
Sposób wywijania niewykończonych brzegów jest bardzo charakterystyczny. Są to bowiem surowe, wywijające się brzegi, które można wykorzystać jako dodatkową dekorację w przypadku czapek, kocyków czy tunik. Świetnym pomysłem będzie również połączenie prawej i lewej strony tej dzianiny w jednej sukience, ponieważ obie faktury dobrze ze sobą współgrają, na zasadzie kontrastu. Dzianinę pętelkową można kupić w wielu kolorach, ale najpopularniejsza jest szara.
Dzianina pętelkowa to materiał, który nadaje się na modną odzież, czy różne dodatki. Najpopularniejsze ubrania z dzianiny pętelkowej, które są obecnie bardzo modne, to bluzy dresowe, z okrągłym dekoltem i ściągaczami.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...