Katalog firm

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi sklep stacjonarny i internetowy z wysyłką na terenie kraju lub za granicę. Oprócz dzianin sprzedaje również wyroby gotowe.

Dzianina lacosta

Dzianina Lacosta powstała z mieszanki włókien sztucznych. W jej skład wchodzi przede wszystkim poliester z dodatkami spandexu.
Dzianina Lacosta jest miękkim, mięsistym materiałem, który jest elastyczny, rozciągający, a także identyczny z obu stron. Materiał ma bardzo dużą odporność na ścieranie, a to zawdzięcza szlachetnemu wykończeniu. Dzianina jaką jest Lacosta charakteryzuje się dobrą chwytnością, zachowuje kształt. Z jednej strony jest to idealnie gładka tkanina, która nie podrażnia ciała, a z drugiej sama jej struktura jest troszkę chropowata. Jeśli szukasz idealnej dzianiny to właśnie dzianina lacosta jest najlepszym wyborem.
Ubrania wykonane z tej dzianiny są bardzo przyjemne w dotyku, ale też dość sztywne. Lacosta, choć wydaje się, że jest grube i mięsista, świetnie dopasowuje się do sylwetki. Jest także tkaniną przewiewną i dlatego też chętnie wykorzystywaną przez sportowców.
Odzież wykonana z Lacosty nadaje się do noszenia przez cały rok. Najpopularniejsze są słynne koszulki POLO, ale z materiału tego szyje się także tuniki, sukienki, spódnice, a nawet czapki.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...