Katalog firm

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi sklep stacjonarny i internetowy z wysyłką na terenie kraju lub za granicę. Oprócz dzianin sprzedaje również wyroby gotowe.

Dzianina jersey

Dzianiny i tkaniny są powszechnie używane w przemyśle odzieżowym. Im lepszej są jakości, tym bardziej są wytrzymałe na zniszczenie i uszkodzenia. Na rynku polskim działa wielu producentów zarówno dzianin, jak i tkanin. Jednym z nich jest Teofilów S.A., czyli łódzka firma z długą tradycją w produkcji tkanin. Działa już od prawie 50 lat i znana jest z tego, że gwarantuje wysoką jakość w bardzo korzystnych cenach.
Wraz z rozwojem przemysłu włókienniczego, Teofilów S.A. dopasowało swoją ofertę do nowych wymagań. Obecnie znaleźć w niej można takie popularne produkty jak dzianina jersey, dostępna w wersji jednokolorowej, jak i drukowanej. Jej wysoka jakość sprawia, że wielu klientów szybko wraca z kolejnymi zamówieniami. Teofilów S.A. stara się sprawić, że każde takie zamówienie będzie gotowe na czas i spełni oczekiwania danego klienta.
Ta pomocna obsługa i profesjonalizm sprawiły, że firma w pełni zasługuje na swoją świetną reputację. Teofilów S.A. to producent tkanin i dzianin o którym warto wiedzieć jak najwięcej.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...