Katalog firm

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi sklep stacjonarny i internetowy z wysyłką na terenie kraju lub za granicę. Oprócz dzianin sprzedaje również wyroby gotowe.

Dzianina frotte

Dzianina frotte ma bardzo charakterystyczna fakturę, co czyni ją wyjątkową. Mianowicie, składa się ze specyficznej warstwy pętelek. Jest niesamowicie miękka w dotyku. Posiada właściwości antygrzybiczne oraz antybakteryjne, dlatego okazuje się idealnym rozwiązaniem dla alergików.
Ze względu na swoją delikatność, dzianina frotte jest często wybierana do wyrobów przeznaczonych dla niemowląt i dzieci. Sprawdzi się doskonale jako prześcieradło, maskotka, ręcznik, ściereczka, czy myjka. Ten rodzaj dzianiny jest często wykorzystywany w sporcie, np. do opasek dla sportowców. Związane jest to z tym, ze frotte ma silne właściwości absorbujące wilgoć, w tym również pot.
Kolejna z zalet dzianiny frotte jest to, że jest ona niegniotąca się oraz wytrzymała na pranie w wysokich temperaturach.
W swojej ofercie posiadamy dzianiny frotte barwione, strzyżone - welur, drapane/poddrapane (1426), w gramaturach od 180 g/m2 do 300 g/m². Dostępne u nas dzianiny welurowe mogą być barwione, drukowane cyfrowo lub rotacyjnie.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...