Katalog firm

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi sklep stacjonarny i internetowy z wysyłką na terenie kraju lub za granicę. Oprócz dzianin sprzedaje również wyroby gotowe.

Dzianina dresówka

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą wysokiej jakości tkanin i dzianin. Nasza oferta zawiera wiele różnych propozycji takich, jak: bawełna organiczna, frotte pętelkowa, welur, polar czy dzianina dresówka. Polecamy nasze produkty, gdyż są to najwyższej jakości materiały.
Dzianina dresówka jest wyjątkowym artykułem. Jak sama nazwa wskazuje - tkanina ta nadaje się do uszycia odzieży sportowej. Do wyboru mamy kilka rodzajów tej dzianiny z różnym składem. Podstawowym składnikiem dzianiny dresówka jest bawełna. Można wybrać materiał z bawełny 100% lub z dodatkiem niewielkiej ilości elastanu, lykry lub poliestru. Posiadamy całą gamę kolorystyczną naszych wyrobów: od gładkich, jednobarwnych do wielokolorowych takich jak np.: kwiaty, gwiazdki, motywy zwierzęce, motywy bajkowe i wiele innych.
Nasze tkaniny sprzedajemy w odpowiedniej szerokości - od 145 cm do 185 cm i długości na życzenie klienta. Artykuły nasze chętnie kupowane są przez duże pracownie krawieckie, a także przez klientów indywidualnych.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...