Katalog firm

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi sklep stacjonarny i internetowy z wysyłką na terenie kraju lub za granicę. Oprócz dzianin sprzedaje również wyroby gotowe.

Druk cyfrowy

Teofilów S.A. to znana nie tylko w Łodzi, ale i w innych częściach kraju firma zajmująca się produkcją dzianin. Jej oferta jest jednak rozbudowana, a jednym z jej najważniejszych elementów okazuje się być druk cyfrowy Łódź. Możesz zapoznać się z całą ofertą firmy na stronie firmy.
Osoby zainteresowane takim rozwiązaniem mogą liczyć na druk cyfrowy Łódź najwyższej klasy wykonywany na tkaninach i dzianinach. Firma jest w stanie zaproponować przy tym zarówno druk rotacyjny, jak i transferowy. Interesujący projekt można zamówić opierając się na rozwiązaniach znajdujących się w banku wzorów. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań do tego, aby wykonać zlecenie klienta i bazować na jego wskazówka.
Osoby, które nie są w stanie przygotować projektu samodzielnie także nie muszą się martwić. Doświadczony grafik zapewnia wsparcie merytoryczne oraz pomoc praktyczną tak przy tworzeniu wzoru, jak i na kolejnych etapach tworzenia projektu. Klient nie musi też wiedzieć, jaki rodzaj drukarni wykorzystać, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Pomoc w wyborze najlepszej z nich jest jednym z najważniejszych zadań zatrudnionego w firmie personelu.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...