Katalog firm

Kategorie


Tarom

Zapewne śmierć bliskich nam osób nie należy do najmilszych chwil, jednakże wiąże się to z obowiązkiem pochowania zmarłego. Nie muszą jednak Państwo poświęcać na to wiele uwagi - wystarczy kontakt z firmą Tarom, która zorganizuje całą uroczystość od a do z.

Transport zmarłych

Śmierć bliskiej osoby to traumatyczne przeżycie dla każdego człowieka. Odejście kochanej osoby potrafi zrujnować życie. Dlatego strona internetowa tarom.pl oferuje swoim klientom usługi domu pogrzebowego Tarom. Dyskretni i fachowi specjaliści pomogą w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.
Firma oferuje pełną obsługę- od wstępnych formalności po organizację ceremonii pogrzebowej i stypy. W zakres obowiązków, których mogą się podjąć ludzie możliwi do wynajęcia na stronie tarom.pl wchodzą też bardziej skomplikowane usługi, takie jak międzynarodowy transport zmarłych. Po otrzymaniu podobnego zlecenia i dostaniu odpowiednich danych pracownicy domu pogrzebowego Tarom zajmą się wszelkimi niezbędnymi czynnościami. Postarają się o odpowiednie pozwolenia oraz zabezpieczą zwłoki na czas transportu do bliskich.
Nie warto samotnie męczyć się z przechodzeniem wszelkich bezdusznych wizyt w urzędach. Lepiej zlecić te sprawy odpowiednim ludziom i w spokoju pozwolić sobie na żałobę.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649


Podobne firmy

A-AAron

Zakład pogrzebowy, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe, oferuje wysokojakościową organizację pogrzebów wraz z załatwieniem wszystkich spraw urzędowych. Firma AAron świadczy także usługi mię...

Zeus

Śmierć pisana jest nam od samego początku i należy się z tym pogodzić. Dzięki usługom zakładu pogrzebowego Zeus, mamy pewność, że oddajemy bliską nam osobę w dobre a przede wszystkim fachowe ręce. Chc...