Katalog firm

Studio Top

Foto Video Studio Top to firma z siedzibą w Zduńskiej Woli. Zapewnia kompleksową obsługę imprez w zakresie fotografii i filmowania. Posiadając wieloletnie doświadczenie, oferuje szeroki zakres usług i staranną ich realizację. Na ofertę składa się wideofilmowanie- również w najwyższej jakości 4K, fotografia i poligrafia.

Kamerowanie wesel

Każdy zainteresowany, szukając fotografa czy kamerzysty, pragnie, by była to osoba w pełni oddana swojej pracy, z doskonałym okiem, potrafiąca ująć na zdjęciach i filmach istniejącą rzeczywistość, a nawet i więcej - emocje, odczucia. Idealnym wyborem okazuje się firma Foto Video Studio Top, działająca w okolicach Zduńskiej Woli i Sieradza, która istnieje na rynku od lat i cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Jej bogate portfolio można znaleźć na stronie http://videotop.eu/.
Do każdego klienta firma ma indywidualne podejście, dzięki czemu wszystkie zamówienia wykonywane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Fotograf i kamerzysta z Foto Video Studio Top z chęcią angażują się we wszystkie wydarzenia, traktując je jako nieszablonowe, wspaniałe historie wymagające profesjonalnego uwieńczenia. Dodatkowym atutem firmy jest oferowane wideofilmowanie z drona, które zapewnia intrygujący efekt końcowy.
Cechą charakterystyczną pracowni jest wysoka jakość obrazu oraz dźwięku, bardzo wysoka jakość usług, a także niesamowita atmosfera, która towarzyszy fotografowaniu i filmowaniu.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 1

Kod: 98-220

Miejscowość: Zduńska Wola

http://videotop.eu/

E-mail: top@videotop.eu

Tel.: 600-018-236


Podobne firmy

AT Górscy

Nasze dzieci to radość i szczęście. Nasze pociechy tak szybko dorastają, okres dzieciństwa jest naprawdę ulotny. Dlatego, jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać te magiczne chwile, to zapraszamy do skorzy...