Katalog firm

Stekar

Oferujemy Państwu znakomite kotły, które charakteryzują się nie tylko znakomitą jakością wykonania i przystępną ceną, ale przede wszystkim rewelacyjną sprawnością energetyczną. Nasze kotły będą Państwu sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Polecamy także nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Produkcja kotłów CO

Jeżeli w najbliższym czasie planują Państwo kupić dobry kocioł na paliwa stałe, ale niestety nie macie zielonego pojęcia jakie kotły CO Olsztyn warto wybrać, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą STEKAR, która dostępna jest na stronie stekar-barczewo.pl.
Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem od lat jest satysfakcja i zadowolenie klientów, dlatego też oferujemy najlepsze rozwiązania na rynku. Wszystkie oferowane przez nas kotły CO Olsztyn mogą pochwalić się bardzo wysoką sprawnością energetyczną, dzięki czemu doskonale sprawdzą się nie tylko do ogrzewania pomieszczeń prywatnych, ale również do ogrzewania biur i dużych lokali usługowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu udało nam się zaprojektować i wyprodukować najlepsze na rynku kotły do spalania drewnem oraz tradycyjnymi paliwami podstawowymi.
Wszystkie oferowane przez nas kotły wykonane zostały w całości zgodnie z normą PN-EN 303-5, dzięki czemu mają Państwo pewność, że są bezpieczne w użytkowaniu i co najważniejsze będą wam służyć przez wiele długich lat.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 35

Kod: 11-010

Miejscowość: Barczewo

http://stekar-barczewo.pl/

E-mail: sawomir.kuropatwa@neostrada.pl

Tel.: 89 514-82-99