Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli potrzebujesz pilnie samochodu, który będzie w dobrym stanie i nie zawiedzie Cię w trakcie jazdy to dobrze trafiłeś. ST Rentcar oferuje usługę wypożyczenia auta dowolnej marki i klasy. Z nami nie będziesz musiał martwić się o to czym dojedziesz w miejsce przeznaczenia. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Wynajem aut

Firma ST Rentcar, to wypożyczalnia aut, w której obowiązuje minimum formalności. W naszej firmie wynajem aut Łódź odbywa się spośród bogatej floty, którą stanowią pojazdy, a także przyczepki sprawdzane regularnie pod kątem technicznym, ale będące też utrzymywane w należytej czystości, po ty by zapewnić klientom maksymalny komfort użytkowania.
Konsumenci mogą liczyć nie tylko na wynajem krótkoterminowy, ale także długoterminowy, któremu towarzyszą wysokie rabaty. Odpowiednią opcję znajdą tutaj dla siebie osoby szukające auta na weekend, ale też rodziny szykujące się na dłuższe wakacje czy firmy chcące zorganizować przejazd dla pracowników. Oferowane busy mają nawet do 9 miejsc.
Firma stawia na jakość nie tylko oferowanych samochodów, ale także na zadowolenie klienta, co w praktyce przekłada się na brak jakichkolwiek ukrytych opłat, brak limitu kilometrów oraz profesjonalną i miłą obsługę klienta.
Co więcej, klienci mogą zawsze polegać na ST Rentcar, jako że firma jest otwarta przez 7 dni w tygodniu całodobowo.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800