Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli potrzebujesz pilnie samochodu, który będzie w dobrym stanie i nie zawiedzie Cię w trakcie jazdy to dobrze trafiłeś. ST Rentcar oferuje usługę wypożyczenia auta dowolnej marki i klasy. Z nami nie będziesz musiał martwić się o to czym dojedziesz w miejsce przeznaczenia. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Holowanie

Holowanie jest potrzebne w wielu sytuacjach na drodze. Nigdy też nie wiadomo, kiedy naprawdę okaże się konieczne. Dlatego też zawsze warto jest mieć numer do dobrej pomocy drogowej, która zapewni holowanie Łódź w rozsądnej cenie.
W Łodzi taką firmą niewątpliwie jest ST Rentcar. Jest to firma, którą większość osób zna jako wypożyczalnię samochodów. Jednakże wśród wielu usług zapewnianych przez ST Rentcar jest także holowanie i wiele innych podstawowych form pomocy drogowej. Dzięki temu, że firma ta oferuje swoim klientom tak szeroki wachlarz usług do wyboru, każdy kto potrzebuje odholować samochód do warsztatu może także wypożyczyć auto zastępcze.
Zatem wzywając ST Rentcar można mieć pewność, że wszystko da się załatwić szybko i sprawnie. Pracownicy firmy profesjonalnie podchodzą do każdego zgłoszenia i starają się zapewnić swoim klientom jak najlepszą obsługę. Dzięki temu ST Rentcar jest powszechnie polecane, zarówno ze względu na pomoc drogową, jaką zapewnia, jak i jako najlepsza łódzka wypożyczalnia samochodów.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800