Katalog firm

ST Rentcar

Jeżeli potrzebujesz pilnie samochodu, który będzie w dobrym stanie i nie zawiedzie Cię w trakcie jazdy to dobrze trafiłeś. ST Rentcar oferuje usługę wypożyczenia auta dowolnej marki i klasy. Z nami nie będziesz musiał martwić się o to czym dojedziesz w miejsce przeznaczenia. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Auto zastępcze

Firma ST Rentcar działa w Łodzi jako wypożyczalnia samochodów dla każdego, kto potrzebuje dostępu do auta z różnych powodów. Z usług tej firmy korzystają przede wszystkim osoby przyjeżdżające do Łodzi, pragnące mieć swobodny dostęp do samochodu, który pozwoli na sprawne poruszanie się po mieście. Jednakże ST Rentcar znane jest z tego, że zapewnia także auto zastępcze Łódź dla każdej osoby, która była w wypadku i tym samym nie ma dostępu do swojego własnego samochodu.
ST Rentcar oferuje wynajem zarówno na parę dni, jak i parę tygodni. Wszystko jest dopasowane do oczekiwań i potrzeb poszczególnych klientów. Ich satysfakcja jest bowiem najważniejsza w działalności tej firmy, która zawsze stara się zapewnić, że każdy klient jest zadowolony z tego, że postanowił skorzystać z usług ST Rentcar. Dlatego też ceny za świadczone usługi są bardzo rozsądne, co zapewnia że każdy klient ma dostęp do wypożyczalni aut w tej firmie. Jest to zatem najlepsze miejsce aby załatwić sobie auto zastępcze po wypadku.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800