Katalog firm

Karwikol

Firma Karwikol oferuje profesjonalne usługi sprzątające na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak również osób prywatnych, które szukają rzetelnych osób do usługi sprzątania. Więcej informacji można znaleźć na stronie bądź też poprzez kontakt telefoniczny.

Sprzątanie mieszkań

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele osób ma problem z sprzątaniem swojego mieszkania lub biura, dlatego też powstała nasza firma sprzątająca, aby ułatwić Państwu to zadanie. Oferujemy profesjonalne sprzątanie mieszkań Gliwice od a do z w bardzo atrakcyjnej cenie. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze wystawiają naszej firmie pozytywne referencje i zawsze do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z fachowej pomocy.
Dla stałych klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne rabaty i promocje. Polecamy w pierwszej kolejności nasze rewelacyjne upusty dla firm remontowo-budowlanych. KARWIKOL to rzetelna i godna polecania firma sprzątająca, która nigdy Państwa nie zawiedzie.
Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych, ale również do klientów biznesowych. Fachowe sprzątanie na każdą kieszeń tylko u Nas.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631


Podobne firmy

Clean Service

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Clean Service. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem, a nasze usługi wykonujemy na terenie Łodzi. Proponujemy pranie dywanów i wykładzin, tapicerki samoch...