Katalog firm

Sowa

Firma Eko Sowa prowadzi swoją działalność od jedenastu lat. W jej ofercie znajdują się instalacje ogrzewania oraz pompy ciepła i piece. Zajmuje się także świadczeniem usług dotyczących klimatyzacji, wentylacji, dociepleń metodą wdmuchiwania oraz rozprowadzaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych. W sprzedaży posiada odkurzacze centralne.

Rekuperacja

Co zrobić w sytuacji, gdy dane pomieszczenie cechuje się zbyt dużą wilgotnością powietrza? Zapewne wiele osób zdecyduje się na jego wietrzenie, co nie jest dobrym rozwiązaniem gdyż dochodzi między innymi do migracji energii cieplnej, w takiej oraz wielu innych sytuacjach rekuperacja w Łodzi może okazać się dla nas czymś, czego potrzebujemy.
Jak najbardziej wykonanie systemu który zamontowany zostanie w naszym domu, mieszkaniu czy biurze lub innym co do tego miejscu, to zadanie dla EKO-Sowa a więc firmy która chce zaoferować nam w tej sytuacji kompleksowe wsparcie. Można śmiało powiedzieć, że rekuperacja Łódź to alternatywna metoda powiązana nie tylko z wentylacją, ale o rozbudowanych do tego funkcjach pozwalających na znacznie sprawniejsze jego wentylowanie, oczyszczanie z nadmiaru wilgoci przy zachowaniu temperatury.
Zatem nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż jest to koncepcja i rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mogą sobie poradzić z wilgotnością powietrza a nawet nie wiedzą jak o nie zadbać.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem Twojego domu w sprzęt, który zmieni go w inteligentny dom. W ofercie Elektro Klima są: - instalacja klimatyzacji, - wentylacje, - odku...