Katalog firm

Sowa

Firma Eko Sowa prowadzi swoją działalność od jedenastu lat. W jej ofercie znajdują się instalacje ogrzewania oraz pompy ciepła i piece. Zajmuje się także świadczeniem usług dotyczących klimatyzacji, wentylacji, dociepleń metodą wdmuchiwania oraz rozprowadzaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych. W sprzedaży posiada odkurzacze centralne.

Instalacje fotowoltaiczne

Eko Sowa jest łódzkim przedsiębiorstwem, będącym od jedenastu lat na pozycji lidera wśród firm świadczących usługi z zakresu kompleksowego wdrażania instalacji grzewczych zarówno dla prywatnych klientów jak i developerów czy firm.
Usługi świadczone przez firmę charakteryzuje dbałość o najwyższe standardy oferowanych produktów, która łączy się z zagwarantowaniem klientom nowoczesnych oraz oszczędnych rozwiązań. Dlatego każde wykonane zlecenie spotyka się z satysfakcją ze strony klienta. Wśród usług świadczonych przez firmę, znajdują się między innymi instalacje fotowoltaiczne.
Firma Eko Sowa doskonale wie, jak dynamicznemu rozwojowi podlega branża fotowoltaiczna, dlatego dbałość o doskonalenie wiedzy z jej zakresu należy do priorytetów firmy. Tak więc Eko Sowa zagwarantować może pełen profesjonalizm i bezpieczny montaż instalacji fotowoltaicznych.
Do usług firmy należy dodatkowo bezpłatna wycena instalacji, która pozwoli oszacować wszelkie koszty związane z montażem instalacji spełniającej wszelkie zapotrzebowania klienta. Eko Sowa gwarantuje również fachowe doradztwo z zakresu doboru ogniw od konkretnych producentów, a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania na wszelkie instalacje fotowoltaiczne.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem Twojego domu w sprzęt, który zmieni go w inteligentny dom. W ofercie Elektro Klima są: - instalacja klimatyzacji, - wentylacje, - odku...