Katalog firm

Sowa

Firma Eko Sowa prowadzi swoją działalność od jedenastu lat. W jej ofercie znajdują się instalacje ogrzewania oraz pompy ciepła i piece. Zajmuje się także świadczeniem usług dotyczących klimatyzacji, wentylacji, dociepleń metodą wdmuchiwania oraz rozprowadzaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych. W sprzedaży posiada odkurzacze centralne.

Fotowoltaika dla firm

Eko-Sowa z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w montażu systemów fotowoltaicznych, ale nie tylko. Oferuje również instalacje grzewcze, wentylacyjne i uszczelniające. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewnia fachowe doradztwo i kompleksową obsługę.
Wychodzi naprzeciw potrzebom osób przywiązujących dużą wagę do ochrony środowiska. Proponuje duży wybór nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Oprócz pomp ciepła czy kolektorów słonecznych wykonuje instalacje fotowoltaiczne różnego typu. Na ofertę składa się nie tylko fotowoltaika Łódź dla firm, ale także dla klientów indywidualnych. Eko-Sowa gwarantuje bezpłatną wycenę inwestycji i wsparcie w pozyskaniu dofinansowania.
Dzięki współpracy z renomowanymi producentami umożliwia dostęp do niezwodnych paneli polikrystalicznych, monokrystalicznych i cienkowarstwowych. Służy profesjonalną pomocą w wyborze odpowiedniego rodzaju ogniw fotwoltaicznych. Jako zespół doświadczonych fachowców szybko i solidnie montuje instalacje, a także zajmuje się obsługą serwisową.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem Twojego domu w sprzęt, który zmieni go w inteligentny dom. W ofercie Elektro Klima są: - instalacja klimatyzacji, - wentylacje, - odku...