Katalog firm

Sowa

Firma Eko Sowa prowadzi swoją działalność od jedenastu lat. W jej ofercie znajdują się instalacje ogrzewania oraz pompy ciepła i piece. Zajmuje się także świadczeniem usług dotyczących klimatyzacji, wentylacji, dociepleń metodą wdmuchiwania oraz rozprowadzaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych. W sprzedaży posiada odkurzacze centralne.

Centralne ogrzewanie

Profesjonalne centralne ogrzewanie to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą ograniczyć rachunki za ogrzewanie swojego mieszkania. EKO-SOWA to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje najlepsze na rynku centralne ogrzewanie i wentylacje na terenie Łodzi i pobliskich okolic.
Świadczymy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych, deweloperów i firm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. W pierwszej kolejności polecamy niezawodne ogrzewanie podłogowe, które po krótkiej przerwie ponownie powraca do mody i coraz więcej osób korzysta z jego dobrodziejstwa. Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie centralne ogrzewanie wybrać to służymy profesjonalnym doradztwem.
Polecamy także nasze odkurzacze centralne, instalacje wodno - kanalizacyjne i kolektory słoneczne. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu możemy zaoferować swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania w bardzo atrakcyjnej cenie. Odwiedź stronę http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/instalacje-ogrzewania/, na której znajdziesz wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące centralnego ogrzewania.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem Twojego domu w sprzęt, który zmieni go w inteligentny dom. W ofercie Elektro Klima są: - instalacja klimatyzacji, - wentylacje, - odku...