Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze mogą spotkać każdego - niezależnie od tego czy poruszasz się starym czy nowym pojazdem. Czy to kolizja, brak paliwa, a może uszkodzenie koła, wszystko to uniemożliwia dalsze poruszanie się. W takim momencie warto skontaktować się z firmą, która pozwoli Ci szybko i bezpiecznie naprawić auto bądź też je odholować. Jeśli szukasz takiej firmy, to z pewnością SOS Krzysztof Wojciechowski będzie odpowiednim wyborem.

Pomoc drogowa w Skierniewicach

Na rynku działamy od 2005 roku i możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze wystawiają naszej firmie pozytywne referencje i polecają nasze usługi swoim znajomym. Zapewniamy kompleksową pomoc drogową w całym województwie łódzkim.
Jeżeli mają Państwo mniejsze lub większe problemy ze swoim autem, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszej specjalistycznej pomocy. Zatrudniamy doświadczonych mechaników, którzy błyskawicznie przywrócą Państwa samochód do użytku. Jako jedna z niewielu firm zapewniamy także parking TIR 24H. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertą usługową tak, aby móc zaspokoić coraz to większe oczekiwania swoich klientów. Zajmujemy się nie tyko holowaniem samochodów osobowych i dostawczych, ale również tirów i różnorodnych maszyn budowlanych.
Najlepsza pomoc drogowa Skierniewice teraz do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pomocdrogowa-a1-a2.pl, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę naszej firmy i będziecie mogli zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673