Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze mogą spotkać każdego - niezależnie od tego czy poruszasz się starym czy nowym pojazdem. Czy to kolizja, brak paliwa, a może uszkodzenie koła, wszystko to uniemożliwia dalsze poruszanie się. W takim momencie warto skontaktować się z firmą, która pozwoli Ci szybko i bezpiecznie naprawić auto bądź też je odholować. Jeśli szukasz takiej firmy, to z pewnością SOS Krzysztof Wojciechowski będzie odpowiednim wyborem.

Pomoc drogowa Piątek

Pomoc drogowa Piątek to firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu pomocy drogowej na terenie całego województwa łódzkiego. W obszarze naszych działań pozostaje głównie łódzki odcinek autostrady A1 i A2, ale pracujemy także poza granicami województwa.
Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jakim dysponujemy, możemy szybko dojechać na miejsce kolizji czy awarii i sprawnie pomóc poszkodowanym. Holujemy pojazdy osobowe, ale także dostawcze, autobusy, ciężarówki, maszyny budowlane. Poza tym dokonujemy drobnych napraw na drodze, dowozimy paliwo, awaryjnie uruchamiamy pojazdy. Świadczymy także naprawy powypadkowe, usługi wulkanizacyjne i inne. Pomoc drogowa Piątek to usługi w najwyższym standardzie. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę, fachowe wsparcie i szybkie działanie.
Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Przyjeżdżamy na każde wezwanie. Wystarczy do nas zadzwonić.
Wszystkie niezbędne informacje na nasz temat znajdują się na stronie www.pomocdrogowa-a1-a2.pl. Jesteśmy do Państwa usług.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673