Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze mogą spotkać każdego - niezależnie od tego czy poruszasz się starym czy nowym pojazdem. Czy to kolizja, brak paliwa, a może uszkodzenie koła, wszystko to uniemożliwia dalsze poruszanie się. W takim momencie warto skontaktować się z firmą, która pozwoli Ci szybko i bezpiecznie naprawić auto bądź też je odholować. Jeśli szukasz takiej firmy, to z pewnością SOS Krzysztof Wojciechowski będzie odpowiednim wyborem.

Pomoc drogowa na A2

Jeśli interesuje Cię szybka i skuteczna pomoc drogowa autostrada A2, nasza działalność jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Zacznijmy od tego, że mowa o pomocy drogowej ze Strykowa, której teren działalności to całe województwo łódzkie (trzeba przez to rozumieć także łódzki odcinek autostrady A1 i A2).
Początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 2005 roku. Jeżeli firma pomaga od 13 lat to niewątpliwie jest to dowód na skuteczność i zaufanie. Zresztą dobrze też powiedzieć, że od początku chodziło o bezpieczeństwo klientów i zapewnienie im fachowego wsparcia. Co do szczegółów oferty, można powiedzieć o holowaniu samochodów, wykonywaniu drobnych napraw na drodze, czy wymianie opon. Poza tym klienci muszą sobie zdawać sprawę, że cały czas czynione są starania mające pozwolić na rozwój oferty i podniesienie jakości świadczonej pomocy.
Oferta skierowana jest nie tylko do osób będących właścicielami samochodów osobowych.
Masz jakieś pytania? Jeśli tak, czym prędzej zapoznaj się ze stroną firmy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673