Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Awarie na drodze mogą spotkać każdego - niezależnie od tego czy poruszasz się starym czy nowym pojazdem. Czy to kolizja, brak paliwa, a może uszkodzenie koła, wszystko to uniemożliwia dalsze poruszanie się. W takim momencie warto skontaktować się z firmą, która pozwoli Ci szybko i bezpiecznie naprawić auto bądź też je odholować. Jeśli szukasz takiej firmy, to z pewnością SOS Krzysztof Wojciechowski będzie odpowiednim wyborem.

Pomoc drogowa w Łodzi

Ktoś Państwu bliski zadzwonił z prośbą o Waszą pomoc, bo jego auto uległo awarii, ale nie jesteście Państwo w stanie mu pomóc? Bez obaw, wystarczy polecić tej osobie usługi, jakie oferuje nasza pomoc drogowa Łódź. Dlaczego? Ponieważ nasza profesjonalna ekipa to zawsze gwarancja rozwiązania każdego problemu, który może zaskoczyć kierowcę.
Wspomnijmy chociażby o uszkodzeniu auta, które uniemożliwia dalszą jazdę, przebitej oponie czy braku paliwa daleko od najbliższej stacji benzynowej. Zapewniamy, że dotrzemy we wskazane miejsce w możliwie jak najszybszy sposób i pomożemy. Zresztą przekonało się już o tym wielu kierowców, którzy poprosili nas o pomoc.
Teraz natomiast chętnie polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym. Państwo również możecie przekonać się o naszych umiejętnościach. Polecamy, byście Państwo zapisali sobie w telefonie numer kontaktowy do naszej pomocy drogowej. Tę i inne informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.pomocdrogowa-a1-a2.pl. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673