Katalog firm

Sleep Art

Chcesz wyglądać pięknie nawet podczas relaksu w zacisznym wnętrzu domu? W Sleep Art oferujemy ubrania, w których wygoda łączy się ze znakomitą prezencją. Wybór produktów takich jak piżamy, szlafroki, tudzież koszule nocne jest bardzo duży. Słowem- każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie!

Szlafrok damski

Mając na uwadze jak ważna dla dobrego zdrowia i samopoczucia jest jakość snu powstała marka Sleep Art produkującą luksusową bieliznę nocną. W ofercie sklepu, obok klasycznych pozycji typu szlafrok damski, znajdują się też produkty na specjalne okazje takie jak: zestawy prezentowe czy też akcesoria będące idealnym dodatkiem do wieczornych lub dziennych stylizacji.
Odzież, którą wykonujemy gwarantuje nie tylko przyjemność obcowania ze szlachetnymi materiałami, ale też dbałość o środowisko naturalne. Zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju każda część naszych produktów została zaprojektowana w sposób pozwalający na jej ponowne wykorzystanie. W sposób świadomy odwołujemy się do nowoczesnych trendów, nie zapominając o klasyce i ponadczasowych fasonach. Odpowiadając na potrzeby współczesnego, zmieniającego się trybu życia i pracy oferujemy państwu również wielofunkcyjne ubrania typu homewear.
Zapewniają one komfort i elegancję nawet podczas codziennych, domowych czynności. Renoma naszej marki to synteza najnowszych trendów, jakości wykonania, oryginalności projektów i inspiracji kobiecością.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://sleepart.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333